Rejestracja | Logowanie | Koszyk: 0  szt.| 0,00 zł   
Promocje | Nowości | Bestsellery | Polecane    
Krzew Manuka

Krzew Manuka - jeden z najwspanialszych darów natury na świecie

 
Nowa Zelandia to przeczyste ekologicznie miejsce na świecie. To właśnie stamtąd pochodzi Krzew Manuka, który rośnie wyłącznie w Nowej Zelandii i Australii. Jego fenomenalne, lecznicze właściwości odkryli rdzenni osadnicy tych obszarów Aborygeni i Maorysi.
 
Z  tej wyjątkowej rośliny otrzymuje się główne dwa produkty: z liści w procesie destylacji powstaje silny antyseptyk Olejek Manuka a z białych, wonnych kwiatów gęsty, ciemny Miód Manuka.
 
Olejek Manuka  śmiało można nazwać produktem pierwszej pomocy.  Ma on ogromne zastosowanie m.in. w grzybicy skóry i paznokci,  odleżynach,  chorobach skóry, stanach zapalnych skóry, opryszczce,  wrzodach,  trudno gojących się ranach,  skaleczeniach, poparzeniach, oparzeniach,  zapaleniu zewnętrznych organów płciowych,  łojotoku,  infekcjach dróg oddechowych,  bólach reumatycznych,  sforsowanych mięśniach, bólach kości, mięśni i stawów, napięciach nerwowych, zaburzeniach funkcji systemu
nerwowego,  zapobieganiu infekcjom i ukąszeniom owadów
 
Olejek Manuka stosowany jest  jako główny składnik produktów do pielęgnacji skóry problematycznej. Jest  składnikiem szamponów przeciwłupieżowych gdyż znakomicie usuwa ze skóry głowy bakterie i grzyby odpowiedzialne za powstawanie łupieżu i innych chorób skóry. Stosowany jest także w mydłach antybakteryjnych, które nie zmieniają pH skóry i są polecane jako alternatywa dla płynów do higieny intymnej.
 
Brak produktów
Facebook

Blog