Rejestracja | Logowanie | Koszyk: 0  szt.| 0,00 zł   
Promocje | Nowości | Bestsellery | Polecane    
Informacje o produkcie
Kliknij aby powiększyć
AnneMarie Borlind NatuRepair Detox & DNA Repair Fluid


Nasza cena: 153,00 zł
Zamawiana ilość:  
Numer katalogowy AMB-015
Marka AnneMarie Borlind
Dostępność produkt na zamówienie realizacja 5-7 dni
Pojemność 50ml
Średnia ocena
Brak recenzji
Opis Składniki Linki Recenzje

Potwierdzona skuteczność aktywnej regeneracji skóry!
 
Kompleks substancji czynnej Proteolea® (Detox) uzyskano w najnowszych badaniach biotechnologicznych z polisacharydami oraz oliwek oraz wyciągów z daktylowca. Kompleks ten wywołuje demontaż i usuwanie uszkodzonych białek w komórkach skóry, dzięki czemu aktywowana jest naturalna regeneracja i oczyszczanie skóry. Substancja czynna złożona Celligent® (Repair DNA) i czyste roślinne komórki macierzyste z dębu powodują naprawę i wzmożoną pielęgnację zestresowanej skóry, a także chronią ją przed dalszymi zagrożeniami uszkodzenia DNA komórek skóry wywoływanymi promieniowaniem UV. 

Stosowanie: stosować na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. W razie potrzeby dodatkowo użyć kremu na dzień lub na noc. 

Woda użyta do produkcji kosmetyku jest głęboką wodą źródlaną i termalną. Pozyskiwana jest  z własnego odwiertu w północnym Schwarzwaldzie na głębokości 165 m w głębokich warstwach piaskowca. Jest niechlorowana i czysta prosto z przyrody. 
Nawilża powierzchnię skóry i dostarcza skórze rozpuszczone w niej składniki mineralne. 
Zwiększa nawilżenie skóry o 29% i powoduje wzrost jej wygładzenia o 17% po 4 tygodniach stosowania. Skuteczność ta potwierdzona jest przez badania naukowe w niezależnych instytutach w 4-tygodniowym badaniu, 2 razy dziennie przez testowanie u 20 osób. 
Zrobiono również badanie konsumentów u 33 uczestników, w okresie próbnym czterech tygodni.  Uzyskano wynik 4,5 z 5 możliwych gwiazdek- ogólna ocena sehr gut - bardzo dobry.
 

Poprzedni produkt Produkt 11 z 24 w kategorii Serum do twarzy Następny produkt
Newsletter

Nie chcesz aby ominęły Cię
promocje i nowości ? Zapisz się !
Facebook

Blog