Rejestracja | Logowanie | Koszyk: 0  szt.| 0,00 zł   
Promocje | Nowości | Bestsellery | Polecane    
Informacje o produkcie
Kliknij aby powiększyć
Argentum200 Srebro koloidalne 25ppm tonik


Nasza cena: 29,90 zł
Zamawiana ilość:  
Numer katalogowy AR-003
Marka Argentum200
Dostępność w magazynie realizacja zamówienia 3-4 dni
Pojemność 500ml
Średnia ocena
Brak recenzji
Opis Składniki Linki Recenzje

Srebro o wartości 25 ppm posiada zweryfikowaną laboratoryjnie i mikroskopowo zawartość srebra: 25 cząsteczek srebra na 1.000.000 cząsteczek wody (parts per million).

Argentum200 Srebro Koloidalne to kosmetyk o wysokiej zawartości czystego srebra koloidalnego na bazie najczystszej demineralizowanej wody. Dzięki wysokiej i potwierdzonej zawartości oraz odpowiedniej wielkości cząsteczek srebra działa na skórę!  To znakomity tonik odpowiedni dla każdego typu cery. Odświeża i oczyszcza. Produkt przebadany dermatologicznie oraz mikroskopowo!

Wysoka zawartość srebra w Argentum200 została potwierdzona profesjonalnym badaniem pod mikroskopem elektronowym.

Korzyści ze stosowania srebra koloidalnego:

  • oczyszczona, matowa skóra o zdrowym wyglądzie
  • brak podrażnień i zaczerwień
  • koniec problemów z cerą, wypryskami, opryszczką i trądzikiem
  • zwalcza bakterie na skórze
  • przyjemne uczucie odświeżenia
  • mniejsza potliwość
  • brak bakterii bez użycia szkodliwej dla cery chemii

PRZECHOWYWANIE
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Nie zamrażać.

 

Jak działa srebro koloidalne
 
Cząsteczki srebra działają jak detektor zarazków. Przyciągają je swoimi dodatnimi ładunkami, a następnie niszczą enzymy, bez których zarazki nie mogą się dalej rozwijać.
Dla bakterii i wirusów jest bezlitosnym i szybkim zabójcą, o porównywalnej do antybiotyków skuteczności. Dowiedziono, że srebro może niszczyć około 650 chorobotwórczych bakterii, wirusów, grzybów i pleśni.
 
Srebro Koloidalne Argentum200 ® to wodny koloid nanocząsteczek srebra o wymiarach 5 -15 nm, występujących pod postacią niejonowych drobin metalu.
 
Nanocząsteczki srebra są niewrażliwe chemicznie i całkowicie odporne na niszczący wpływ promieniowania UV oraz strącenie i utratę swoich właściwości pod wpływem działania anionów.
W innych produktach, wytwarzanych w wyniku rozpuszczenia soli srebra, aniony strącają kationy srebra, co przekłada się na niską siłę działania tychże produktów. Srebro Koloidalne Argentum200® z powodu małych wymiarów nanocząteczek cechuje się wysoką zdolnością do penetracji błon i ścian komórkowych, przewyższającą wielokrotnie srebro jonowe.
 
Dzięki temu skutecznie unieszkodliwia drobnoustroje. Argentum200 ® to srebro koloidalne o optymalnej wielkości cząsteczek oraz zagwarantowanej zawartości srebra.
 
Powyższe właściwości poświadczono profesjonalnym badaniem wykonanym pod mikroskopem elektronowym. Srebro Koloidalne Argentum200 ® zostało także pozytywnie zweryfikowane w szczegółowym badaniu dermatologicznym, które potwierdziło jego 100% bezpieczeństwo i wysoką skuteczność.
 
Argentum 200 nigdy nie było testowane na zwierzętach.
 
Prawdziwe srebro koloidalne zdolne do niszczenia drobnoustrojów posiada charakterystyczny, żółty kolor. Wynika to z faktu, iż nanocząsteczki srebra zawieszone w roztworze wodnym silnie pochłaniają promieniowanie elektromagnetyczne w zakresie widzialnym. Światło przechodząc przez roztwór srebra załamuje się i zmienia swoja barwę, jego kolor jest obserwowany jako żółty. Im większe stężenie cząstek wyrażone w skali ppm, tym ciemniejszy kolor.
 

Poprzedni produkt Produkt 20 z 46 w kategorii Nawilżanie twarzy Następny produkt
Facebook

Blog