Rejestracja | Logowanie | Koszyk: 0  szt.| 0,00 zł   
Guide To Buying Your First Rolex Tag Heuer replica watches Part 2: What To Buy Rolex Submariner Replica U-Boat Watches Steel-41 Recently, we spoke with the Swiss Rolex Replica boutique in Beverly Hills, and they confirmed that Rolex has about 2,000 SKUs even though there are only a few product families to choose from. That effectively means that there are tons of available replica Rolex watches to choose from. And that doesn't even include Rolex's rather intense catalog of vintage and no-longer-Yves Saint Laurent Handbags produced models.
Promocje | Nowości | Bestsellery | Polecane    
Informacje o produkcie
Kliknij aby powiększyć
Beaute Marrakech Henna naturalna


Cena promocyjna: 18,50 zł
9,90 zł
Zamawiana ilość:  
Numer katalogowy BM-016
Marka Beaute Marrakech
Dostępność w magazynie realizacja zamówienia 3-4 dni
Pojemność 100g
Średnia ocena
Brak recenzji
Opis Składniki Linki Recenzje

DATA WAŻNOŚCI: 10.2018
 
HENNA NATURALNA W PUDRZE  DO CIAŁA I WŁOSÓW 
 
Henna jest jednym z najstarszych kosmetyków świata, stosowanym od ponad 8 tysięcy lat. Pozyskiwana jest z rośliny Lawsonia bezbronna (Lawsonia intermis), która zawiera barwnik chinonowy – lawson. Henna, czyli wysuszone i sproszkowane liście i korzenie lawsonii, wykorzystywana jest do koloryzacji włosów.
 
Lawson wykazuje powinowactwo do keratyny skóry oraz włosów. Przenika do zewnętrznych warstw tych struktur, nadając im barwę od rudej do brązowej. Nadaje włosom ciepłe, brązowe, rude i kasztanowe refleksy. Pogłębia oraz ożywia  kolor i podkreśla ich naturalny odcień. Hennę należy pozostawić na włosach od 2 do 4 godzin. Uzyskany kolor zależy od długości kontaktu barwnika z włosem. Im dłużej będzie nałożony, tym intensywniejszy i ciemniejszy uzyska się kolor włosów. Nadane zabarwienie utrzymuje się od 4 do 6 tygodni. Do nakładania henny na włosy należy stosować rękawiczki.  Hennę trzeba zmyć ze skóry twarzy, szyi i uszu, aby nie zostały one zabarwione.
 
Nie poleca się stosowania henny do włosów siwych, gdyż może im nadać kolor marchewkowy.
 
Warto podkreślić, że zawarty w hennie lawson zapobiega wypadaniu włosów, wpływa na regulację pracy gruczołów łojowych. Henna jest bogata w mikroelementy potrzebne do wzrostu włosów, w związku z tym wykazuje działanie regenerujące. Dzięki tym właściwościom może być stosowana również jako odżywka.
 
KRAJ POCHODZENIA :MAROKO
 
 

  Produkt 1 z 32 w kategorii Odżywki Następny produkt
Facebook

Blog