Rejestracja | Logowanie | Koszyk: 0  szt.| 0,00 zł   
Guide To Buying Your First Rolex Tag Heuer replica watches Part 2: What To Buy Rolex Submariner Replica U-Boat Watches Steel-41 Recently, we spoke with the Swiss Rolex Replica boutique in Beverly Hills, and they confirmed that Rolex has about 2,000 SKUs even though there are only a few product families to choose from. That effectively means that there are tons of available replica Rolex watches to choose from. And that doesn't even include Rolex's rather intense catalog of vintage and no-longer-Yves Saint Laurent Handbags produced models.
Promocje | Nowości | Bestsellery | Polecane    
Esencje dr. Bacha

Esencje kwiatowe Dr. Bacha zostały wyselekcjonowane w połowie lat 30. XX wieku przez brytyjskiego lekarza i naukowca – Edwarda Bacha. Dziś są najbardziej znanymi na świecie. Do wzrostu ich popularności przyczyniła się potwierdzona doświadczeniami skuteczność.

Dr Bach ( 1886 – 1936 ) uważał, że należy leczyć człowieka a nie chorobę. Twierdził, że główną przyczyną chorób jest zakłócony stan emocjonalny. Najważniejszy dla niego był sposób w jaki pacjent reaguje na chorobę - uważał, że umysł jest najwrażliwszą częścia ciała ludziego i on wskazuje jakigeo lekarstwa należy użyć. Wybór lekarstwa opierał na uczuciach pacjenta takich jak strach, poczucie samotności, niezdecydowanie, wątpliwości, rozdrażnienie.

Po wielu latach poszukiwań wyselekcjonował 38 kwiatów roślin, drzew i krzewów. Zanurzając świeżo zerwane kwiaty w źródlanej wodzie a następnie stosując unikalną metodę słoneczną lub termiczną uzyskał 38 ekstraktów kwiatowych. Każdy z nich odpowiada określonym stanom emocjonalnym i cechom charakteru Wspierają w dążeniu do harmonii i równowagi w życiu codziennym, a to pozwala uniknąć problemów zdrowotnych związanych z psychiką.

Esencje dr Bacha nie zastąpią leczenia konwencjonalnego - ale są jego wsparciem i uzupełnieniem poprzez przywrócenie równowagi wewnętrznej, harmonii i spokoju. Esencje budzą naturalne siły obronne organizmu ponieważ docierają do pierwotnych przyczyn chorób, które zwykle leżą w naszej psychice. Bardzo skutecznie leczą wszelkie stany lękowe, stresowe i nerwice.

Ekstrakty dr. Bacha są całkowicie naturalne i bezpieczne.

Pokaż: 
  
Stron:  1 
 
Cemon Remedio 5 Fiori Krem z esencjami dr. Bacha
Cena: 49,00 zł
Fitne Eliksir perfum z esencjami dr. Bacha
Cena: 119,90 zł
Provida Flowers Complex krem Demeter
Cena: 74,00 zł
Provida Jeunesse Krem na dzień Demeter
Cena: 67,00 zł
Provida Jeunesse Krem na noc Demeter
Cena: 89,00 zł
Provida Jeunesse Maseczka do twarzy Demeter
Cena: 79,00 zł
Provida Jeunesse Tonik do twarzy
Cena: 64,00 zł
Wyświetlanie od 1 do 7 (z 7 pozycji) Stron:  1 
Facebook

Blog