Rejestracja | Logowanie | Koszyk: 0  szt.| 0,00 zł   
Promocje | Nowości | Bestsellery | Polecane    
Esencje dr. Bacha

Esencje kwiatowe Dr. Bacha zostały wyselekcjonowane w połowie lat 30. XX wieku przez brytyjskiego lekarza i naukowca – Edwarda Bacha. Dziś są najbardziej znanymi na świecie. Do wzrostu ich popularności przyczyniła się potwierdzona doświadczeniami skuteczność.

Dr Bach ( 1886 – 1936 ) uważał, że należy leczyć człowieka a nie chorobę. Twierdził, że główną przyczyną chorób jest zakłócony stan emocjonalny. Najważniejszy dla niego był sposób w jaki pacjent reaguje na chorobę - uważał, że umysł jest najwrażliwszą częścia ciała ludziego i on wskazuje jakigeo lekarstwa należy użyć. Wybór lekarstwa opierał na uczuciach pacjenta takich jak strach, poczucie samotności, niezdecydowanie, wątpliwości, rozdrażnienie.

Po wielu latach poszukiwań wyselekcjonował 38 kwiatów roślin, drzew i krzewów. Zanurzając świeżo zerwane kwiaty w źródlanej wodzie a następnie stosując unikalną metodę słoneczną lub termiczną uzyskał 38 ekstraktów kwiatowych. Każdy z nich odpowiada określonym stanom emocjonalnym i cechom charakteru Wspierają w dążeniu do harmonii i równowagi w życiu codziennym, a to pozwala uniknąć problemów zdrowotnych związanych z psychiką.

Esencje dr Bacha nie zastąpią leczenia konwencjonalnego - ale są jego wsparciem i uzupełnieniem poprzez przywrócenie równowagi wewnętrznej, harmonii i spokoju. Esencje budzą naturalne siły obronne organizmu ponieważ docierają do pierwotnych przyczyn chorób, które zwykle leżą w naszej psychice. Bardzo skutecznie leczą wszelkie stany lękowe, stresowe i nerwice.

Ekstrakty dr. Bacha są całkowicie naturalne i bezpieczne.

Stron:  1 
 
Murnauers Krem z esencjami dr Bacha
Cena: 39,00 zł
Wyświetlanie od 1 do 1 (z 1 pozycji) Stron:  1 
Facebook

Blog