MATUJE ORAZ ZWĘŻA PORY
Glinka w gotowej postaci przygotowanej do natychmiastowego stosowania.
Czarna glinka to naturalny, wysokoaktywny środek kosmetyczny przeznaczony do pielęgnacji skóry. Nasyca skórę cennymi substancjami, sprzyja regeneracji i regulacji pracy gruczołów łojowych. Usuwa powierzchniowe i głębokie zanieczyszczenia z porów skóry, ściąga pory, tonizuje, wyrównuje teksturę i koloryt skóry. Glinka zwiększa intensywność wchłaniania składników aktywnych kremów i emulsji, co znacząco poprawia ich działanie.
SPOSÓB UŻYCIA:
TWARZ I CIAŁO: Nanieść na suchą czystą skórę, po 10-15 minutach zmyć ciepłą wodą.
WŁOSY: Nałożyć na umyte wilgotne włosy, rozprowadzić po całej długości, dla lepszego efektu założyć czepek kosmetyczny, po upływie 20-30 minut spłukać ciepłą wodą.
Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. W przypadku kontaktu z oczami - przemyć wodą.