Rejestracja | Logowanie | Koszyk: 0  szt.| 0,00 zł   
Guide To Buying Your First Rolex Tag Heuer replica watches Part 2: What To Buy Rolex Submariner Replica U-Boat Watches Steel-41 Recently, we spoke with the Swiss Rolex Replica boutique in Beverly Hills, and they confirmed that Rolex has about 2,000 SKUs even though there are only a few product families to choose from. That effectively means that there are tons of available replica Rolex watches to choose from. And that doesn't even include Rolex's rather intense catalog of vintage and no-longer-Yves Saint Laurent Handbags produced models.
Promocje | Nowości | Bestsellery | Polecane    
O nas

 

 
                                                            

Zajmujemy się importem, dystrybucją i sprzedażą kosmetyków organicznych. Wybraliśmy dla Was produkty kierując się nie tylko ich jakością ale również efektywnością i pięknem, produkty, które powstały z szacunku do naszego zdrowia i środowiska w którym żyjemy.

Od wieków Natura była najlepszym źródłem surowców używanych do wytwarzania kosmetyków – wierzymy, że powrót do Natury,  w dzisiejszych czasach jest najlepszym wyborem dla naszej skóry i zdrowia.

Wszystkie kosmetyki, które sprzedajemy spełniają najwyższe standardy jakości w zakresie kosmetyków naturalnych i organicznych:  nie zawierają składników chemicznych, ropopochodnych, syntetycznych, nie są testowane na zwierzętach, bazują na surowcach pochodzenia roślinnego z kontrolowanych czystych biologicznie upraw lub z dziko rosnących roślin,  większość z nich posiada certyfikat organów certyfikujących takich jak Ecocert, BDIH, ICADA, Cosmebio, Soil Association.

Kosmetyki ekologiczne sprzedawane w naszym sklepie bazują w większości na ekstraktach z roślin i ziół. Nie podrażniają skóry, znakomicie wchłaniają się w skórę, mogą być używane przez najbardziej wrażliwą cerę.

W naszej ofercie posiadamy kosmetyki naturalne z różnych zakątków świata w tym bestsellery masło shea z Ghany, olejek arganowy z Maroka, mydło syryjskie z Aleppo, sól z Morza Martwego i wiele, wiele innych.

W naszym sklepie przykładamy szczególną uwagę do tego aby zaoferować Wam te sprawdzone, najlepsze naszym zdaniem i w opinii naszych klientów kosmetyki BIO. Jeśli spotkamy się z opinią, że jakikolwiek kosmetyk z naszej oferty jest nieskuteczny i klientka nie jest zadowolona z jego zakupu usuwamy go z naszego sklepu. Nie dbamy o najszerszą ofertę ale o tę najlepszą jakościowo.

Mamy nadzieję, że korzystanie z naszych produktów stanie się dla Was czystą przyjemnością.

Zapraszamy na naszą Planetę Kosmetyków Ekologicznych.
 
Z zielonymi  życzeniami udanych zakupów
DamaBio.pl    
 
 
 
 

 

Powrót
Facebook

Blog