Rejestracja | Logowanie | Koszyk: 0  szt.| 0,00 zł   
Promocje | Nowości | Bestsellery | Polecane    
O nas

 

 
                                                            

Zajmujemy się importem, dystrybucją i sprzedażą kosmetyków organicznych. Wybraliśmy dla Was produkty kierując się nie tylko ich jakością ale również efektywnością i pięknem, produkty, które powstały z szacunku do naszego zdrowia i środowiska w którym żyjemy.

Od wieków Natura była najlepszym źródłem surowców używanych do wytwarzania kosmetyków – wierzymy, że powrót do Natury,  w dzisiejszych czasach jest najlepszym wyborem dla naszej skóry i zdrowia.

Wszystkie kosmetyki, które sprzedajemy spełniają najwyższe standardy jakości w zakresie kosmetyków naturalnych i organicznych:  nie zawierają składników chemicznych, ropopochodnych, syntetycznych, nie są testowane na zwierzętach, bazują na surowcach pochodzenia roślinnego z kontrolowanych czystych biologicznie upraw lub z dziko rosnących roślin,  większość z nich posiada certyfikat organów certyfikujących takich jak Ecocert, BDIH, ICADA, Cosmebio, Soil Association.

Kosmetyki ekologiczne sprzedawane w naszym sklepie bazują w większości na ekstraktach z roślin i ziół. Nie podrażniają skóry, znakomicie wchłaniają się w skórę, mogą być używane przez najbardziej wrażliwą cerę.

W naszej ofercie posiadamy kosmetyki naturalne z różnych zakątków świata w tym bestsellery masło shea z Ghany, olejek arganowy z Maroka, mydło syryjskie z Aleppo, sól z Morza Martwego i wiele, wiele innych.

W naszym sklepie przykładamy szczególną uwagę do tego aby zaoferować Wam te sprawdzone, najlepsze naszym zdaniem i w opinii naszych klientów kosmetyki BIO. Jeśli spotkamy się z opinią, że jakikolwiek kosmetyk z naszej oferty jest nieskuteczny i klientka nie jest zadowolona z jego zakupu usuwamy go z naszego sklepu. Nie dbamy o najszerszą ofertę ale o tę najlepszą jakościowo.

Mamy nadzieję, że korzystanie z naszych produktów stanie się dla Was czystą przyjemnością.

Zapraszamy na naszą Planetę Kosmetyków Ekologicznych.
 
Z zielonymi  życzeniami udanych zakupów
DamaBio.pl    
 
 
 
 

 

Powrót
Facebook

Blog