Rejestracja | Logowanie | Koszyk: 0  szt.| 0,00 zł   
Guide To Buying Your First Rolex Tag Heuer replica watches Part 2: What To Buy Rolex Submariner Replica U-Boat Watches Steel-41 Recently, we spoke with the Swiss Rolex Replica boutique in Beverly Hills, and they confirmed that Rolex has about 2,000 SKUs even though there are only a few product families to choose from. That effectively means that there are tons of available replica Rolex watches to choose from. And that doesn't even include Rolex's rather intense catalog of vintage and no-longer-Yves Saint Laurent Handbags produced models.
Promocje | Nowości | Bestsellery | Polecane    
Owoce NONI

Od  tysięcy lat ludy zamieszkujące tropiki wykorzystują nadzwyczajne właściwości owocu Noni.

Łacińska nazwa  Noni brzmi "morinda citrifolia". Jest to wiecznie zielony krzew, który osiąga wysokość do 7 metrów. Krzewy Noni ( Morwy indyjskiej ) mają duże ciemnozielone, lśniące, krótko osadzone na łodydze liście. Z małych pączków rozwijają się bujne białe kwiaty o delikatnym zapachu, z których powstają perłowobiałe owoce.  Owoce Noni mogą ważyć nawet do 1 kg i dorastają do wielkości ananasa lub orzecha kokosowego.
 
Jeśli roślina ma dużo słońca i nie jest wystawiona na działanie silnego wiatru jest w zasadzie niezniszczalna. Krzewy Noni owocują przez cały rok - owoce mogą być zbierane do 14 razy w roku. Krzewy Noni rosną na wyspach Polinezji w Indiach, Australii i w Indochinach. Często spotyka się je w pobliżu wulkanów. 
 
Swoja popularność Noni zawdzięcza w szczególności owocom z których pozyskuje się sok zwany ”aspiryną starożytności” a sam owoc nazywany jest przez tubylców "cudownym owocem". Naukowcy znaleźli w nim ponad 150 substancji aktywnych biologicznie. Badania potwierdziły, że Noni pobudza naturalne mechanizmy obronne i wspiera przywracanie do normy zaburzonych funkcji komórek.
Noni ma w swoim składzie 800 razy więcej witamin i enzymów niż np. ananas i dlatego tak pozytywnie wpływa na zdrowy i młodzieńczy wygląd skóry. Jednym z najważniejszych składników soku z owoców Noni jest Kseronina - uważaną za aktywatora enzymów i związków peptydowych. Niedobór kseroniny powoduje wiele chorób skórnych i pogarsza metabolizm komórek.
 
Ekstrakt z owoców noni jest źródłem atyoksydantów i komponentów pielęgnujących, przywracających skórze zdrowy i młody wygląd. Jest bogatym źródłem magnezu, wapnia, fosforu, miedzi, żelaza, witaminy C, prowitaminy A, witamin z grupy B oraz szeregu wyjątkowych protein i enzymów. Jest wymarzonym dodatkiem do preparatów przeciwstarzeniowych i odżywczych. Koi podrażnioną, suchą skórę, nawilża ją, poprawia barierę lipidową zapobiegając utracie wody.
 
 
Owoc Noni posiada nadzwyczajne właściwości lecznicze i kosmetyczne.
 
Brak produktów
Facebook

Blog