Rejestracja | Logowanie | Koszyk: 0  szt.| 0,00 zł   
Promocje | Nowości | Bestsellery | Polecane    
Informacje o produkcie
Kliknij aby powiększyć
Rhea Podkład mineralny w kremie babassu


Nasza cena: 77,00 zł
Zamawiana ilość:  
Numer katalogowy Rhea-019
Marka Rhea
Dostępność UWAGA: realizacja zamówienia 8-10 dni
Pojemność 20ml
Średnia ocena
Brak recenzji
Opis Składniki Linki Recenzje

Podkłady w kremie łączą wszelkie zalety podkładów mineralnych w proszku, z łatwością nakładania oraz pielęgnacją jaką oferuje masło babassu.

Podkłady w kremie składają się wyłącznie z naturalnych pigmentów mineralnych z dodatkiem masła babassu. Podkład ten ma postać bardzo gęstego kremu, który rozpływa się pod wpływem ciepła skóry. Można go nakładać palcami lub gąbeczką. Jest to produkt pośredni pomiędzy podkładem w proszku a podkładem w olejku. Jest bardziej odżywczy i łatwiej się go nakłada niż podkład sypki, ale nie jest tak natłuszczający jak podkład w olejku. 

Podkład jest bardzo kryjący i matowy.

Osoby o bardzo tłustej cerze będą mogły używać tego podkładu zamiast kremu nawilżającego, dzięki właściwościom pielęgnującym masła babassu.

Podkładjest dostarczany z małą gąbeczką do nakładania.

Produkt może mieć nierówną powierzchnię i/lub zawierać grudki. Jest to wynikiem naturalnego sposobu wytwarzania i nie wpływa na jakość produktu.
 
Dostępny w odcieniach:
 
Fair- Bardzo jasny, ale kryjący podkład do jasnej, wręcz porcelanowej cery Kolor jest identyczny jak kolor podkładu sypkiego Fair.
Natural Light - Podkład do cery jasnej i średnio jasnej, w neutralnym odcieniu beżu. Kolor jest identyczny jak kolor podkładu sypkiego Natural Light.
Natural Medium Podkład do cery średniej, w neutralnym odcieniu beżu. Kolor jest identyczny jak kolor podkładu sypkiego Natural Medium.
Rose Light Podkład do cery jasnej i średnio jasnej, beżowy z różowymi tonami. Podkład jest jasny, w odcieniu chłodnym, lekko różowym. Kolor jest identyczny jak kolor podkładu sypkiego Rose Light.
Rose Medium -Podkład do cery średniej, beżowy z różowymi tonami. Podkład jest  w odcieniu chłodnym, lekko różowym.  Kolor jest identyczny jak kolor podkładu sypkiego Rose Medium.
Sable Light Podkład do cery jasnej i średnio jasnej, beżowy z żółtymi tonami. Podkład jest jasny, ale w odcieniu ciepłym dzięki żółtym tonom.  Kolor jest identyczny jak kolor podkładu sypkiego Sable Light.
Sable Medium Podkład do cery średniej, beżowy z żółtymi tonami. Podkład jest w ciepłym odcieniu  dzięki żółtym tonom.  Kolor jest identyczny jak kolor podkładu sypkiego Sable Medium.
Tan - Podkład do cery ciemnej lub opalonej. Ma delikatny odcień terakoty co sprawia, że jest idealny dla osób o opalonej skórze. Kolor jest identyczny jak kolor podkładu sypkiego Tan
 
 
 
W polu Komentarz do zamówienia prosimy podać odcień zamawianego podkładu.
 

Poprzedni produkt Produkt 10 z 17 w kategorii Podkłady Następny produkt
Facebook

Blog