Dostawa od 7.90 zł, darmowa od 120,00 zł     sprawdż
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Badger - kosmetyka od borsuka

2024-03-23
Badger - kosmetyka od borsuka

Borsuk ( eng. Badger ) to magiczne zwierzę.

Trudno go spotkać mimo, że żyje w polskich lasach .... to prawdziwy samotnik, kochający spokój i życie ze swoją rodziną daleko od ludzi. Borsuki to bardzo spokojne zwierzęta, które w obliczu zagrożenia mimo swojego niewielkiego rozmiaru zmieniają się w niezwykle waleczne - potrafią pokonać zwierzęta znacznie większe od siebie ( nawet wilki ).
 Dlatego zwierzęta skwapliwie omijają nory borsuków. 

Z powodu tej niezwykłej waleczności borsuk jest symbolem odwagi i wytrwałości w dążeniu do celu. Wg Indian człowiek o duszy borsuka skutecznie broni swojej własności, nie załamuje się i nie zniechęca łatwo, potrafi odpierać ataki i nie zna uczucia strachu.

Według nauk Indian Borsuk jest też uosobieniem podpory i zaufania. Borsuki mają niezwykle mocne szczęki, ogromne mięśnie i wyjątkową siłę fizyczną jak na tak niewielkie zwierzę. Budują niezwykłe nory - potężne wielopoziomowe, kręte tunele i podkopy w których jest zawsze czysto ( borsuki to prawdziwe czyściochy ).

Borsuk to symbol wiedzy i uzdrowienia: to zwierze z głęboką znajomością królestwa ziół i korzeni ..... Wg mitów gdy spotkasz na swojej drodze borsuka oznacza to, że powinnaś bliżej przeanalizować swoją sytuację i rozważyć wprowadzenie zmian. Tak jak borsuk kopie nory tak i ty powinnać "zajrzeć pod powierzchnię"..... 

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2024

Polecane

pixel